آمار تعداد کارکنان نستله در جهان از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ + نمودار

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به گزارش نوش‌ آنلاین، نمودار زیر آمار تعداد کل کارکنان نستله در سراسر جهان را از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ نشان می‌دهد. در سال ۲۰۱۶ در شرکت نستله که بزرگترین تولیدکننده غذا و نوشیدنی است، حدود ۳۲۸۰۰۰ نفر در جهان کار می‌کردند اما این تعداد کارکنان نسبت به سال ۲۰۱۵ کاهش یافته است و از ۳۳۵۰۰۰ کارمند در سال ۲۰۱۵ به ۳۲۸۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۶ رسیده است که نشان از کاهش ۷۰۰۰  نفری این پرسنل دارد. با وجود این کاهش یک ساله، این آمار نسبت به ۸ سال گذشته یعنی سال ۲۰۰۸ با افزایش ۴۵۰۰۰ نفری کارکنان روبه‌رو بوده است. نستله یک شرکت کالاهای مصرفی چندملیتی است که مقر آن در ووی، سوئیس است.

آمار تعداد کارکنان نستله در جهان از 2008 تا 2016

تاریخچه نستله

شرکت Nestlé S.A سوئیس بزرگترین تولیدکننده کالاهای مصرفی در جهان است. نستله یک شرکت بین‌المللی در ووی، سوئیس است. این شرکت در بیش از ۸۶ کشور حضور دارد و در حدود ۳۲۸۰۰۰ نفر در جهان تا سال ۲۰۱۶ در این شرکت مشغول به کارند. نستله با ادغام شرکت شیر ​​و صنایع لبنی فرانسوی و شرکت فرین لکته هنری نستله در سال ۱۹۰۵ تأسیس شد.

امروزه مجموعه نستله محصولات نوآورانه و جدیدی تولید می‌کند و به جز تولید نوشیدنی‌هایی مانند قهوه و آب، غذای نوزاد، شیرینی و بستنی را هم پوشش می‌دهد. اکثر مردم غول پتروشیمی‌نستله را از طریق مارک‌های میلیارد دلاری خود مانند Nescafé، Kitkat و نام تجاری حیوانات خانگی Petina نام‌گذاری می‌کنند. به گفته این شرکت، نستله در سال‌های آتی متعهد شده است که شرکت خود را به بهترین شرکت تغذیه و سلامتی تبدیل کند.

بر اساس آخرین گزارش سالانه نستله، بزرگترین سهم فروش این شرکت از آمریکای شمالی و جنوبی حاصل شد و در سال ۲۰۱۶، آمار فروش نستله حدود ۸۹٫۵ میلیارد را نشان می‌دهد.

نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 17 دی 1396 ساعت: 12:34
برچسب‌ها :

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها