تازه ترین قیمت انواع آبمیوه گیری برقی در بازار | بلاگ

تازه ترین قیمت انواع آبمیوه گیری برقی در بازار

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین لوازم خانگی که از مدل‌های متنوعی برخوردار است، به طور متوسط از حدود ۲۰۰ هزار تا بیش از دو میلیون تومان عرضه می‌شود.

 یکی از وسایلی که استفاده آن در آشپزخانه‌های امروزی نسبتا ضروری و لازم است آبمیوه‌گیری‌های برقی است؛ وسیله ای که این روزها در مدل‌های مختلف و متنوع در بازار عرضه می‌شود.

انواع آبمیوه‌گیری‌ برقی در بازار لوازم خانگی بسته به نوع برند، امکانات جانبی، تجهیزات، استفاده آسان، نوع گارانتی و … قیمت‌های متنوعی دارد و به طور متوسط از ۲۰۰ هزار تا یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هستند. البته بعضی از آبمیوه‌گیری‌ها که عرضه‌شان در بازار کمتر است قیمت‌هایشان به بیش از دو میلیون تومان هم می‌رسند.

در اینجا به چند نمونه از قیمت انواع آب میوه گیری اشاره می‌شود:

به عنوان نمونه آبمیوه‌گیری سه سرعته ۸۰۰ وات با بدنه استیل ۴۶۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

آبمیوه‌گیری تک سرعته ۸۰۰ وات با بدنه استیل ۳۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

آبمیوه‌گیری دو سرعته ۷۰۰ وات ۴۸۰ هزار تومان و آبمیوه‌گیری دو سرعته ۹۰۰ وات ۸۵۰ هزار تومان قیمت دارد.

همچنین آبمیوه‌گیری تک سرعته با تیغه چرخشی ۸۰۰ وات ۴۹۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

آبمیوه‌گیری سه سرعته۷۰۰ وات با تیغه تیتانیوم نیز یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و قیمت متوسط آبمیوه‌گیری یک سرعته ۷۰۰ وات ۳۰۰ هزار تومان است.

آبمیوه‌گیری‌ سه سرعته با تیغه تیتانیوم ۱۲۰۰ وات یک میلیون و ۹۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

در میان آبمیوه‌گیری‌های با قیمت بالاتر آبمیوه‌گیری ۱۳۰۰ وات سه سرعته، با فیلتر استیل همراه با نمایشگر LCD  یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

نکاتی برای خرید آبمیوه‌گیری

در خرید آبمیوه‌گیری بهتر است دستگاهی انتخاب شود که بتوان سرعت آن را تعیین و تنظیم کرد. باید از سرعت پایین برای آب‌گیری میوه‌های نرم و از سرعت بالا برای خرد کردن میوه‌های سخت استفاده شود. همچنین باید دقت شود که آبمیوه گیری دارای پایه‌های بدون لغزش باشد.

یکی دیگر از نکات مهم در خرید آب میوه‌گیری توجه به داشتن علامت استاندارد است، چراکه علاوه بر موارد ایمنی برقی، مواد پلاستیکی به کار رفته در این محصولات نیز باید از جنس مرغوب و گواهینامه بهداشتی داشته باشد.

همچنین گنجایش ظرف دستگاه نیز باید متناسب با نیاز افراد باشد که به طور معمول ظرفیت یک لیتر برای نیاز خانگی ظرفیت مناسبی است

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 2:40