داستان لوگوی استارباکس از ۱۹۷۱ تا امروز

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین لوگوی شرکت استارباکس یکی از مشهورترین و شناخته شده ‌ترین لوگوهای تجاری در سطح جهان است که دست کم چهار دوره تغییر را به خودش دیده است. برای درک بهتر این تغییرات می‌توانید لوگوهای استارباکس از ۱۹۷۱(سال تاسیس استارباکس) را تا امروز در عکس زیر مشاهده کنید.

  تغییرات لوگوی استارباکس

  همانطور که در عکس بالا می‌بینید، پایه اصلی لوگوی فعلی در سال ۱۹۸۷ بنا نهاده شده است و لوگوی سال ۱۹۷۱ استارباکس شباهت کمی‌به لوگوی امروزی آن دارد.

  لوگوی استارباکس 1971

             لوگوی استارباکس در سال ۱۹۷۱

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین عکس بالا مربوط اولین لوگوی استارباکس در سال ۱۹۷۱ است که از یک پری دریایی تشکیل شده و اشاره به کسب و کار استارباکس در آن زمان یعنی فروش چای و قهوه  و رنگ قهوه‌ای سایر ویژگی‌های آن است.

  لوگوی استارباکس 1987

   لوگوی استارباکس در سال ۱۹۸۷

  در سال ۱۹۸۷ هوارد اسشالتز استارباکس را به قیمت ۳٫۸ میلیون دلار خریداری کرد. در این دوره تصویر پری دریایی حفظ شد تا بتواند تصویر واضح تری را به مشتریان خودش ارائه کند. در این لوگو تاکید شده که کار استارباکس تنها فروش قهوه است.

  استارباکس 1992

    لوگوی استارباکس در سال ۱۹۹۲

  در سال ۱۹۹۲ لوگو استارباکس تغییر دیگری هم به خود دید. در این دو نوار سیاه دور لوگوی استارباکس کاملا حذف شد. پری دریایی این لوگو از نمای نزدیک‌تری دیده می‌شود و تغییرات مشعودی در فونت و زنگ سبز لوگو هم به وجود آمده است.

  لوگوی استارباکس در سال 2011

        لوگوی استارباکس در سال ۲۰۱۱

  در عکس بالا لوگوی فعلی شرکت استارباکس را مشاهده می‌کنید که از سال ۲۰۱۱ به بعد به این شکل در آمده است. مهمترین تغییر این لوگو نسبت به گذشته حذف نام استارباکس از دور آن است. استارباکس در سال ۲۰۱۱ اعلام کرد که در جهت خلاصه‌سازی و ساده کردن لوگوها که چند وقتی‌ است در بین نام‌های تجاری معروف دنیا باب شده،‌ تصمیم گرفته که عبارت «استارباکس کافی» را از دور لوگوی سبزرنگ معروف خود حذف کند.

  نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 2:40
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها