آب گازدار جدید پپسی در ۸ طعم | بلاگ

آب گازدار جدید پپسی در ۸ طعم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شرکت پپسی اعلام کرده است که نوعی آب (سودا) با ۸ مزه و طعم مختلف را به بازار عرضه می‌کند که از شیرین کننده‌های مصنوعی در آنها استفاده نشده و فاقد کالرهای اضافی نوشیدنی‌های گازدار هستند.

پپسی  می‌گوید این نوشیدنی‌های جدید، بخشی از تلاش این شرکت برای هدایت مصرف‌کنندگان به سوی محصولات سالم‌تر و کم کالری‌تر است.

شرکت پپسی در کنار کوکوکولا و دکتر پپر از مجموعه‌های شرکت‌هایی بودند که در سال ۲۰۱۴ تعهد دادند تا سال ۲۰۲۵ در کاهش کالری مصرف شده توسط مردم آمریکا نقش آفرینی کنند.

محصول تازه پپسی

پپسی می‌گوید که نوشیدنی‌های جدید با نام بابلی (Bubly) ودر هشت طعم از جمله سیب، توت فرنگی و انبه در پایان ماه فوریه به بازار عرضه خواهد شد.

پپسی سعی کرده که به وسیله بسته بندی این نوشیدنی‌ها، پیام طراوت و شادابی را هم به مصرف کنندگان منتقل کند.

آمارها می‌گویند که فروش پپسی در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال قبل کاهش فروش یک میلیارد دلاری داشته است.پپسی پس از سال ۲۰۱۵ این برای دومین سال است که کمی‌افت فروش دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شرکت پپسی سال ۲۰۱۸ را با برنامه مفصلی آغاز کرده است و در کنار ارائه محصولات جدید، در حال تدارک اجرای جدید‌ترین کمپین تبلیغاتی خودش در سطح جهان است. این کمپین که رسانه اصلی آن تلویزیون است به نام کمپین نسل‌های پپسی اجرا می‌شود و هدف آن تاکید بر جوهره برند پسسی و توجهی است که این شرکت به نسل جوان به عنوان مشتری هدف اصلی خود در نظر گرفته است.

پپسی پس از نستله بیشترین میزان کارکنان صنعت نوشیدنی در جهان را دارد. ارزش برند پپسی در سال ۲۰۱۷ ۱۰ میلیارد ۶۳۸ میلیون دلار بود.

بعضی از تبلیغات پپسی در سال ۲۰۱۷ برای این شرکت مشکلاتی را به جود آورد و با انتقادهای زیادی همراه شد. پپسی در سال ۲۰۱۷ در معرفی نوشیدنی خود به طعم دارچین هم شکست تبلیغاتی سنگینی را تحمل کرد. شرکت پپسی در یکی از تبلیغات سال ۲۰۱۷  خود از اِلمان‌های سریال گیم اف ترونز استفاده کرده است. البته شرکت پپسی در همین سال تلاش‌هایی را در حوزه مسئولیت اجتماعی هم داشت از جمله برای جلوگیری از ضرر مالی برخی از اقدامات را در کشورهایی مانند آرژانتین انجام داد.

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 9 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 2:40