ممنوعیت اخذ مالیات بر ارزش افزوده نوشیدنی‌ صنعتی در رستوران‌ها

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، محمد ابراهیم صداقت گفت: طرح نظارت بر بازار نوروزی که از اوایل اسفندماه جاری با مشارکت ۳۰۰ بازرس این سازمان و همچنین مجموعه اتاق اصناف آغاز شده و در حال اجراست تا بیستم فروردین ۹۷ ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: شهروندان حتما از واحدهایی خرید کنند که برچسب قیمت بر روی کالاهای آنها درج شده و چنانچه تخلفی مشاهده کردند حتما اعلام کنند.
صداقت افزود: شهروندان پس از انجام خرید حتما از فروشنده درخواست فاکتور کنند تا این به یک فرهنگ تبدیل شود و واحد صنفی نیز خود را ملزم بداند که به عنوان حقوق مصرف کننده این کار را انجام دهد.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس بیان کرد: واحدهای صنفی حتما باید فاکتورهای خرید را در محل کسب آماده داشته باشند تا در صورت مراجعه بازرسان این معاونت آنها را ارایه دهند و چنانچه این فاکتورها را نداشته باشند تخلف محسوب شده و برای آنها پرونده تشکیل و به تعزیرات ارسال می‌شود.
وی گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، نظارت بر عرضه مواد غذایی به ویژه شیرینی، خشکبار و میوه و همچنین دفاتر صدور بلیت اتوبوس و همچنین فعالیت دفاتر هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی را تشدید خواهیم کرد.
صداقت، با اشاره به تشدید نظارت بر رستوران‌ها اضافه کرد: هیچ رستورانی مجاز به گرفتن حق سرویس و همچنین بر روی نوشیدنی‌های صنعتی و کارخانه ای از مشتری نیست.
وی افزود: شهروندان، میهمانان و مسافران نوروزی چنانچه با هر گونه تخلفی مواجه شدند مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ رسیدگی به شکایات و یا شماره تلفن ۳۲۳۴۰۰۰۰ اتاق اصناف اطلاع دهند.

منبع: ایرنا

نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 15 اسفند 1396 ساعت: 6:56
برچسب‌ها :

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :