نقاشی با لکه‌های فنجان قهوه+ تصویر | بلاگ

نقاشی با لکه‌های فنجان قهوه+ تصویر

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، نقاشی با ابزارهای غیرمعمول و به‌کارگیری روش‌های بدیع و نامتعارف در تصویرگری چند وقتی‌ست در بین نقاشان خلاقی که به‌دنبال خرق عادت هستند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. هونگ یی نقاش ۲۶ ساله اهل مالزی در تازه‌ترین اثر خود با استفاده از لکه‌های فنجان قهوه چهره یک خواننده محبوب چینی را به‌تصویر کشیده است.

این نقاش جوان که به «رد» (red) مشهور است٬ می‌کوشد در آثار خود از قلم‌موی رنگ و برس استفاده نکند. هونگ پیش از این با استفاده از میلیون‌ها دانه تخم آفتاب‌گردان چهره یک طراح چینی را تصویرسازی کرده بود.

همچنین در اثر دیگری او با یک توپ بسکتبال صورت یائو مینگ ستاره چینی‌تبار لیگ NBA را نقاشی کرده بود.

او حالا با لکه‌های ته فنجان قهوه٬ چهره جی‌چو سوپراستار موسیقی پاپ چین را کشیده است. اما خلق این اثر «قهوه»ای که ۱۲ ساعت به‌طول انجامیده٬ حکایت عاشقانه‌ای دارد.

نقاشی با لکه‌های فنجان قهوه+ تصویر

هونگ این نقاشی را با الهام از یکی از آهنگ‌های جی‌چو کشیده است.

جی‌چو در آهنگی با نام «راز» از تصویر جدا شدن یک فنجان از نعلبکی سخن می‌گوید٬ و دختری که به زمان آینده سفر و جی‌چو را ملاقات می‌کند. دختر در این دیدار کوتاه به جی‌چو دل می‌بندد و در بازگشت به زمان حال٬ چهره‌ای که از او در خاطرش نقش بسته بود را به تصویر می‌کشد.

همین تصویر جدا شدن فنجان از نعلبکی در ترانه این آهنگ٬ هونگ را به فکر درست کردن این اثر انداخته است. از طرفی حال و هوای قهوه‌ای نقاشی و حس سپیای آن نیز در مطابقت کامل با آهنگ و داستان آن دارد.

اما داستان به همین‌جا ختم نشده؛ هونگ یی پس از پایان کار و قرار دادن ویدیو و عکس‌های این نقاشی در اینترنت٬ از طریق صفحه فیس‌بوک خود از جی‌چو تقاضای ازدواج کرده است. پیشنهادی که جی‌چو به‌سختی بتواند آن را رد کند.

نقاشی با لکه‌های فنجان قهوه+ تصویر

نقاشی با لکه‌های فنجان قهوه+ تصویر

نقاشی با لکه‌های فنجان قهوه+ تصویر

نقاشی با لکه‌های فنجان قهوه+ تصویر

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 22 فروردين 1397 ساعت: 16:47