فروش ۱۵ برابری چای در آمریکا در مقایسه با کانادا+ نمودار

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر میران فروش چای در دو کشور آمریکا شمالی یعنی آمریکا... با عنوان : فروش ۱۵ برابری چای در آمریکا در مقایسه با کانادا+ نمودار بخوانید :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر میران فروش چای در دو کشور آمریکا شمالی یعنی آمریکا و کانادا را در سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد. بر پایه این نمودار در سال ۲۰۱۶ در آمریکا نزدیک به ۱۵ برابر بیش از کانادا یعنی  چیزی در حدود ۴ میلیارد و ۶۹۰ میلیون دلار به فروش رفته است. در همین بازه زمانی در کانادا ۳۳۲ میلیون دلار چای به فروش رفته است.

فروش چای در آمریکا و کانادا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین طبق یک نظرسنجی از میزان برند آگاهی مصرف‌کنندگان آمریکایی در سال ۲۰۱۷ حدود ۸۴ درصد از پاسخ‌دهندگان با برند چای نستا (Nestea) و ۳۹ درصد از آنها با برند چای تویینینگز آشنایی داشتند.

طبق آمار، ۷۶ درصد از خریداران نوشیدنی‌های آماده چای و قهوه در ایالات متحده حداقل ماهی یکبار این نوشیدنی‌ها را خریداری می‌کنند این در حالی است که ۲۴ درصد از آنها تمایلی به خرید آماده این نوشیدنی‌های کافئینی ندارند. چای لیپتون به عنوان یکی از بزرگترین برندهای صنعت چای در جهان بیشترین سهم بازار چای کیسه‌ای و مثلثی را در بازار آمریکا در اختیار دارد.

جالب است بدانید که ۸۰ درصد مردم آمریکا گفته‌اند که برای خرید چای ابتدا به فروشگاه‌های بزرگ مراجعه می‌کنند و ۲۱ درصد هم گفته‌اند که از فروشگاه‌های تخفیف برای خرید چای استفاده می‌کنند.

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 34 تاريخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:58