کشف پاکت نوشیدنی قاچاق در مرز هرمزگان

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، سرهنگ علی اصغر خرم روی گفت: این بزرگترین کشف کالای قاچاق دری... با عنوان : کشف پاکت نوشیدنی قاچاق در مرز هرمزگان بخوانید :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، سرهنگ علی اصغر خرم روی گفت: این بزرگترین کشف کالای قاچاق دریابانی هرمزگان در سال‌های گذشته و سالجاری در یک مرحله است.

وی بیان داشت: ماموران مرزبانی هرمزگان در شبانه روز گذشته با تلاش و مراقبت‌های ویژه، یک باند وارد کننده کالای قاچاق که به صورت کلان اقدام به وارد کردن کالا به صورت غیرقانونی به استان می‌کرد را شناسایی کرده و تحت نظر قرار دادند.

خرم روی افزود: مرزبانان در یک عملیات غافلگیرانه محموله کالای قاچاق را از یک فروند موتور لنج کشف کردند که در بازرسی از این شناور، یک تن و ۹۵۰ کیلوگرم انواع مواد دخانی، ۱۴هزار و ۱۶ لیتر روغن خودرو، ۷۳۷ دستگاه کولر، ۴۱ دستگاه یخچال، ۵۰ دستگاه تلویزیون، ۳۳ دستگاه ماشین ظرف شویی، ۴۵۰ تکه ظروف آشپزخانه و ۵۲۰ جفت کفش به دست آمد.
خرم روی ادامه داد: همچنین ۱۸هزار کیلوگرم لیموخشک، ،۲۲ هزار و۹۲۰ کیلوگرم برنج، هشت هزار و ۵۴۶ لیتر روغن خوراکی، ۱۹۷هزار و ۸۰۸ پاکت انواع نوشیدنی و هزاران قلم کالای قاچاق دیگر در این شناور کشف شد.

فرمانده مرزبانی هرمزگان خاطرنشان کرد: در این پرونده ۶ متهم دستگیر و راهی دادسرا شدند.

منبع: ایرنا

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 30 تاريخ : جمعه 1 تير 1397 ساعت: 5:20