سهم بازار برندهای پیشرو چای از بازار هند در سال ۲۰۱۶+ نمودار

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، نمودار زیر سهم بازار از مارک‌های پیشرو چای در هند را در سال ... با عنوان : سهم بازار برندهای پیشرو چای از بازار هند در سال ۲۰۱۶+ نمودار بخوانید :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، نمودار زیر سهم بازار از مارک‌های پیشرو چای در هند را در سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد. طی دوره زمانی بررسی شده، نوشیدنی طلایی تالا (Tata Global Beverages) سهم بازار حدود ۲۹٫۵۹ درصد در سراسر کشور داشت، در حالی که سهم چای تویینگز (Twinings) حدود ۲ درصد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین کشورهای آسیایی بیشترین در آمد را در سال ۲۰۱۷ از صنعت چای داشتند. و هند در کنار چین و ژاپن در مجموع بیش از ۳۰ هزار میلیون دلار در این سال از چای درآمد کسب کردند.

ایران با واردات چای هندی به میزان ۶٫۶۶ میلیارد روپیه هند بعد از روسیه بزرگترین واردکننده چای هندی در سال ۲۰۱۷- ۲۰۱۶ بوده است.

بازار چای هند در سال ۲۰۱۷ از یک طرف با  کاهش فروش و مصرف روبرو بود و از طرف دیگر با افزایش تاسیس چایخانه‎ها و اقبال بیشتر قشر جوان به این نوشیدنی گرم.در چند سال گذشته میزان صادارت قهوه هند نسبت به چای آن پیشی گرفته است. هند دومین کشور تولید کننده چای و ششمین کشور تولید کننده قهوه در جهان است.

برای دیدن اندازه بزرگ نمودار بالای روی عکس زیر کلیک کنید.

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 44 تاريخ : جمعه 8 تير 1397 ساعت: 22:01