سرو نوشیدنی در کافه‌‌ای به سبک دهه ۶۰ میلادی

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، پاتوق محلی است که (معمولا) عده‌ای با یک سری علایق مشترک اوقا... با عنوان : سرو نوشیدنی در کافه‌‌ای به سبک دهه ۶۰ میلادی بخوانید :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، پاتوق محلی است که (معمولا) عده‌ای با یک سری علایق مشترک اوقات فراغت و با هم بودنشان را در آن سپری می‌کنند. این پاتوق‌ها معمولا ویژگی‌هایی دارند که باعث جذب میهمانان خاص پسندشان می‌شود. ویژگی‌هایی مانند دنج بودن، فضایی صمیمی‌و راحت، منوی کامل و کافی و ترجیحا با قیمت اقتصادی. در این گزارش سری می‌زنیم به کافه سان دیز (Café Sundays)، کافه‌ای به سبک کافه‌های دهه‌های طلایی ۵۰ و ۶۰ آمریکا.

<strong>سرو</strong> <strong>نوشیدنی</strong> در کافه‌‌ای به <strong>سبک</strong> <strong>دهه</strong> 60 <strong>میلادی</strong>

سان دیز و نئون‌های رنگی جذاب

کافه ساندیز یک داینر است. داینر رستوران کوچکی است که می‌گویند معمولا ۲۴ ساعت، ۷ روز هفته باز است و منوی خوب و کار راه اندازی دارد. دوران طلایی این داینرها دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی و در آمریکا و کانادا بوده است و حتما نمونه‌هایی از آن را در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های‌هالیوودی دیده‌اید. کافه رستورانی با موزائیک‌های سفید مشکی شطرنجی، صندلی‌های چرمی، دیوارهای سبز کمرنگ که روی میزهای آن میلک شیک، خوراک لوبیا و‌هات داگ و برگر به چشم می‌خورد.

<strong>سرو</strong> <strong>نوشیدنی</strong> در کافه‌‌ای به <strong>سبک</strong> <strong>دهه</strong> 60 <strong>میلادی</strong>

صرف یک نوشیدنی لیمونادی دهه ۶۰ میلادی

کافه ساندیز هم سعی کرده تا نمونه‌ای بسیار شبیه به یک داینر دهه ۵۰ آمریکایی باشد. از رنگ دیوارها، نئون‌های جذاب، کانتری با ۵، ۶ صندلی که خوراک یک معاشرت دوستانه به صرف یک لیموناد گواراست و موزیک‌های جز و بلوز قدیمی. این کافه در همین اندک زمانی که از افتتاحش می‌گذرد تبدیل یک پاتوق ثابت برای بسیاری از جوانان و عده‌ای که از آن دوره‌های قدیمی‌خاطره خوش دارند شده است. به جز چند قاب عکس کوچک که تقریبا هیچ همخوانی با طراحی و دکور کافه ساندیز ندارد، تمام المان‌های خوب بودن برای یک کافه کوچک صاحب سبک را می‌توان در اینجا یافت.

قهوه فرانسه ماشینی به سبک و سیاق ساندیز

داینرها و مخصوصا داینرهایی با سبک و سیاق ساندیز همگی منویی مشابه دارند. از برگر و‌هات داگ و لیموناد گرفته تا قهوه فرانسه ماشینی و میلک شیک. منوی کافه ساندیز هم شامل نوشیدنی‌های سرد، گرم، صبحانه، کیک و دسر، سالاد و خوراکی است. رنج قیمتی منو کاملا اقتصادی و از ۷ هزارتومن تا حدود ۲۵ هزارتومن را شامل می‌شود.‌هات داگ‌های ساندیز از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین‌های منو است که با سبد و کاغذهای روغنی، به سبک داینرهای واقعی سرو می‌شود.

<strong>سرو</strong> <strong>نوشیدنی</strong> در کافه‌‌ای به <strong>سبک</strong> <strong>دهه</strong> 60 <strong>میلادی</strong>

با نوشیدن میلک شیک وانیل به دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی سفر کنید

شیک‌های ساندیز هم از خوشمزه‌هایی هستند که حتما باید آن‌ها را امتحان کرد. از خوبی‌های ساندیز کافه این است که منو و فضا کاملا به هم مرتبط هستند و شما با نوشیدن یک میلک شیک وانیل به خوبی در زمان سفر می‌کنید و می‌توانید خود را در دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی و در یکی از جاده‌های طولانی آمریکا پیدا کنید.

کافه ساندیز از جنس کافه‌هایی است که عده‌ای جوان، خوش سلیقه و پر انرژی آن را دایر کرده‌اند. این حس خوب پرسنل و مدیریت ساندیز به خوبی در فضای کافه پخش شده است و همین باعث می‌شود با یک بار امتحان شما هم این کافه را به یکی از پاتوق‌های خود و یا یکی از کافه رستوران‌هایی که به دیگران هم پیشنهاد می‌دهید، تبدیل شود.

منبع: فیدیلیو

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 16 تاريخ : دوشنبه 8 مرداد 1397 ساعت: 6:22