رد نوشیدنی‌های قاچاق در کوچکترین شهرستان‌های کشور | بلاگ

رد نوشیدنی‌های قاچاق در کوچکترین شهرستان‌های کشور

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین پدیده نوشیدنی قاچاق به قدری در کشور گسترده است که حتی در کوچکترین شهرستان‌ها نشانه‌های آن به چشم می‌خورد. در همین باره محمد اروجی فرمانده انتظامی‌چادگان که شهرستانی با حدود ۳۳ هزار نفر جمعیت در استان اصفهان است، ظهار کرد: پلیس آگاهی شهرستان با شناسایی محل و کنترل نامحسوس و اطمینان از صحت موضوع پس از هماهنگی قضایی به همراه تیمی‌از اداره‌های تعزیرات حکومتی و صنعت، معدن و تجارت در بازرسی از انباری در شهر چادگان، برنج احتکار شده و انواع نوشیدنی‌های قاچاق را کشف کردند.

وی به فارس گفت: مجموعه پلیس شهرستان ضمن تداوم و استمرار این طرح‌ها با شدت بیشتری نسبت به سنوات گذشته با این پدیده مبارزه خواهد کرد.

فرمانده انتظامی‌شهرستان چادگان اظهار داشت: برنج احتکارشده ۵ تن بود و انواع نوشیدنی‌های قاچاق کشف شده به ارزش ریالی بالغ بر ۳۰ میلیون ریال است.

علی استوار نیز پس از بازدید از موارد مکشوفه به خبرنگار فارس گفت: شیوع پدیده قاچاق علاوه بر تخریب اقتصاد و چرخه مالی کشور زمینه‌ساز بسیاری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی است

فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان چادگان با اشاره به ضرورت مبارزه با قاچاق کالا یادآور شد: قاچاق کالا تهدیدکننده تولید داخلی است و چرخه سالم اقتصاد ملی را با خطر روبه‌رو می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس دستور مقام معظم رهبری کالاهایی که به صورت قاچاق وارد کشور می‌شوند و قاچاق بودن آن محرز می‌شو، باید معدوم شوند.

به گزارش فارس، این انبار پلمب و افراد متخلف به مقام قضایی جهت سیر مراحل قانونی معرفی شدند.

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 20 شهريور 1397 ساعت: 5:39