کافه‎‌ای برای صرف غذا و نوشیدنی در همه روزهای هفته | بلاگ

کافه‎‌ای برای صرف غذا و نوشیدنی در همه روزهای هفته

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، پیدا کردن یک رستوران که اول از همه پرسنل خوب و صمیمی‌و خوش برخوردی داشته باشد و دوم فضای دنج و آرامی‌برای ریلکس کردن در کنار غذاهای متنوع، تازه و با کیفیت می‌تواند اوقات ما را با شادی و حس خوب پر کند و به بخشی از برنامه هفتگی ما تبدیل شود.

رستوران خاقان در حوالی خیابان نلسون ماندلا (جردن) قدمتی ۸ ساله دارد. اما در حدود یک سال است که با مدیریت جدید حال و هوای بهتری پیدا کرده و هر روز بر تعداد طرفدارانش اضافه می‌شود. موقعیت محلی و مکانی این رستوران به گونه‌ای است که اصلا فکرش را نمی‌کنید در میان این کوچه پس کوچه‌ها به رستورانی برسید که در کنار سالن شیک اش یک حیاط با آبنماهای جدید و حوض‌های زیبا داشته باشد. این مقدار گل کاری و دار درخت در این حیاط زیبا آن هم در میان بافت فشرده شهری نعمتی است که باید به درستی از آن استفاده کرد.

صبحانه کافه خاقان در ایام تعطیل همراه با نوشیدنی‌های تازه

از صبحانه خاقان هم نمی‌توان به سادگی گذشت و در آخر هفته‌ها و ایام تعطیل می‌توان از مزه‌های ایرانی و فرنگی آن لذت برد. در کنار همه این‌ها اگر محل کارتان در اطراف رستوران خاقان است یا امکان آمدن به خاقان را ندارید اما دلتان برای مزه‌های خوشمزه آن تنگ شده است یا برای مهمانی‌هایتان یک غذای خوب و خوشمزه می‌خواهید، می‌توانید از منوی بیرون بر رستوران خاقان استفاده کنید.

بعد از صرف یک وعده غذای لذیذ حالا نوبت به صرف نوشیدنی و دسر می‌‌رسد. از منوی کافه رستوران خاقان می‌توانید انواع دمنوش و چای تازه دم، قهوه و نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو و در کنار آن‌ها کیک و شیرینی تازه و شیرین را انتخاب کنید. البته انتخاب‌های جذاب دیگری هم می‌توانید داشته باشید. بعنوان مثال قلیان و خوراکی‌های هوس انگیزی که در کنار آن سرو می‌شود که حتما باید سری به خاقان بزنید و آن‌ها را از نزدیک تجربه کنید.

منبع: فیدیلیو

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت: 14:26