جلوگیری از ورود کالای قاچاق با الکترونیکی کردن فرایند کاری گمرک

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، فرهاد دژپسند با اشاره به هم کاری, دولت و کمک مجلس در برداشتن... با عنوان : جلوگیری از ورود کالای قاچاق با الکترونیکی کردن فرایند کاری گمرک بخوانید :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، فرهاد دژپسند با اشاره به هم کاری, دولت و کمک مجلس در برداشتن گام‌های طلایی در تجهیز گمرک,ات کشور به عنوان دروازه سهل و سریعی در مسیر واردات و صادرات کشور ابراز امیدواری کرد که در هفته دولت سال آینده بیش از ۹۵ درصد واردات کشور تحت پوشش تجارت الکترونیکی, قرار گیرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اگر بخواهیم در مقابل تهدیدها مقاومت کنیم و اقتصاد ایران مستقل به ترقی و رشد خود ادامه دهد، باید سرمایه‌گذاری و تولید داخلی تقویت شود که در این مسیر تولید داخلی ما باید در استفاده از واردات ۸۵ درصدی کالاهای سرمایه ای، مواد اولیه و واسطه ای و قطعات یدکی یاری شود.

وی شعار گمرک,ات کشور را سرعت، دقت و سلامت اعلام کرد و گفت: در عین حال که تعلل در ترخیص کالاهای سرمایه ای، مواد اولیه و ماشین آلات پذیرفتنی نیست اما نباید سرعت موجب شود تا کالای, قاچاق, از منافذ وارد کشور شود.

این عضو کابینه دوازدهم با تاکید بر ضرورت جلوگیری, از ورود, کالای, قاچاق, از مبدا گمرک,ات کشور گفت: در این مسیر باید ضمن استفاده از تجهیزات روز، فرایند, کاری, گمرک,ات نیز الکترونیکی, شود و تا حد امکان از فرایند,های انسانی در مسیر کار جلوگیری, به عمل آید.

وی گفت: البته در هر جامعه ممکن است عده معدودی هم تخلفاتی کنند اما این به منزله آن نیست که چنین مسائلی را به عموم تعمیم دهیم ولی باید آن مسائل محدود هم زدوده شود تا همه بتوانیم بگوییم مجموع فرایند, کاری, گمرک,ات کشور کاملا شفاف و سالم است.

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت: 1:11