عدم رسوب مواد اولیه و ملزومات تولید در گمرک/ حذف موانع موجود در حوزه ضوابط ثبت سفارش/ ورود مواد اولیه به چرخه تولید

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، در شانزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار  که با حضور نمایندگان ... با عنوان : عدم رسوب مواد اولیه و ملزومات تولید در گمرک/ حذف موانع موجود در حوزه ضوابط ثبت سفارش/ ورود مواد اولیه به چرخه تولید بخوانید :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، در شانزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار  که با حضور نمایندگان بخش خصوصی وزارت اقتصاد، گمرک,، ‌سازمان برنامه ، سازمان حمایت ، وزارت بهداشت و برخی دستگاه‌ها برگزار شد، در زمینه آخرین وضعیت تخصیص و تامین ارز و سطح عمومی‌قیمت کالاهای اساسی و نیز طرح مصوبه اصلاحی کمیته تنظیم بازار محصولات فولادی به منظور دستورالعمل تنظیم بازار این کالاها بحث شد.

بازنگری در تعرفه‌های خدمات تشخیصی و درمانی و ارایه گزارش نهایی از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید,,کنندگان موضوع دیگری بود که در این نشست به آن پرداخته شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در این نشست با بیان اینکه همه قوانین و مقررات برای شرایط عادی وضع شده‌اند نه شرایط غیر عادی و تحریم افزود: باید ترتیبی اتخاذ دهیم که مواد,, و کالاهای اساسی و مورد نیاز عموم مردم برای ترخیص در گمرک معطل نشود و وارد کشور شود و در این زمینه هرگونه موانع,ی از جمله در حوزه, ضوابط, ثبت سفارش, وجودارد باید برطرف کنیم.

وی تاکید کرد: در این گونه موارد محدودیت و مانعی نداریم و مسئولان کشوری هم همسو با ما هستند و می‌توانیم مصوبات راهگشا اتخاذ کنیم.

رضا رحمانی تصریح کرد: هرمانعی برای ورود, این گونه مواد و تولیدات به کشور وجود دارد باید در داخل وزارت صمت حل شود و مواد اولیه,, به چرخه, تولید وارد و تبدیل به کالا شود و نیازهای عموم مردم تامین شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: هر مانعی امروز هست باید برداریم و هر کجا هم مصوبه مورد نیاز وجود دارد اقدام کنیم و این تکلیف امروز ما و همه دستگاههای مربوط است.

منبع: مهر

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 ساعت: 11:43