کافه چی ربوتیک در استونی+ عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: آیا شما مشکل زیادی در برقراری ارتباط با انسانی دیگر به منظور سفارش نو... با عنوان : کافه چی ربوتیک در استونی+ عکس بخوانید :

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: آیا شما مشکل زیادی در برقراری ارتباط با انسانی دیگر به منظور سفارش نوشیدنی دارید؟ شاید هم به عنوان صاحب یک رستوران یا کافه و از تعامل مداوم با مشتریان خسته شده اید. همچنین در برخی از موارد صاحبان رستوران و کافه از پرداخت دستمزد به کافه‏‌چی‌ها رضایت خاطر ندارند. در این صورت کافه‏چی روبوتیک دقیقا مناسب شما خواهد بود. یک شرکت استونی وایی با سرمایه‏ گذاری یک میلیون دلاری اقدام به تولید روباتی کاملا هوشمند به منظور سرویس‎دهی به مشتریان در کافه‌ها کرده است. این روبات به صورت کاملا هوشمند و خودکار فر‎آیند دریافت سفارش تا تحویل آن را انجام می‌دهد. نکته جالب در مورد روبات کافه‎چی تعامل واقع‎گرایانه اش با مشتریان است. به این ترتیب در طول زمان آماده‏سازی نوشیدنی خریدار، چت دوستانه و بیان جوک‌های خنده دار از جمله ویژگی‌های کافه چی روبوتیک این بخش است.

بدترین محصولات هوشمند سال 2018

شاید تنها مزیت این روبات عدم نیاز به پرداخت انعام باشد. بدون تردید همه ما علاقه‎مند به صحبت با کافه‎چی واقعی هستیم. یک روبات هر قدر هم که هوشمند باشد، توانایی عملکرد مطابق هوش انسانی را ندارد.

...
نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 8 تاريخ : دوشنبه 3 دی 1397 ساعت: 2:40