تولید یک نوشیدنی انرژی زا با یاد بازی تاج و تخت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، نوشیدنی انرژی زای night watch یا نگهبان شب ناخودآگاه همه ما را به یاد سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت می‌اندازد و البته به نظر می‌رسد تولیدکنندگان این نوشیدنی از شهرت سریال بازی تاج و تخت برای معرفی و تبلیغات محصول خود بهره برده‌اند و البته اینکه تصویر روی این نوشیدنی ما را به یاد اژدهای معروف ملکه دنریس در بازی تاج و تخت هم می‌اندازد. گویا نوستالژی خوبی برای یادآوری این سریال خواهد بود.

 نوشیدنی night watch  وزن را کاهش می‌دهد

 نوشیدنی انرژی زای night watch (نگهبان شب) از مواد طبیعی و آلی ساخته شده است و مهم‌تر از همه، عصاره چای گایوسا که منبع عالی کافئین طبیعی است. درختان گایوسا در جنگل‌های آمازون  رشد می‌کنند، جایی که برگ‌های آنها مانند هر چای دیگری خشک می‌شوند. با این حال، برخلاف سایر عصاره‌های چای، گایوسا حاوی هیچ تاننی (رنگدانه) نیست که طعم نرمی‌دارد. نوشیدنی انرژی زای night watch نیز دارای ۱۵ اسید آمینه ضروری، آنتی اکسیدان‌ها مانند پلی فنل‌ها و حتی اسید‌های کلروژنیک است که ممکن است به کاهش وزن کمک کند. این نوشیدنی حاوی ۳۴٫۸ کالری در ۱۰۰ میلی لیتر است و اگرچه به وضوح حاوی کافئین است اما محتوای کافئین آن مشخص نشده است.

نگهبان شب در بطری‌های شیشه‌ای ۳۳۰ میلی لیتر با ماندگاری بالا بسته بندی شده است. رنگ این نوشیدنی قهوه‌ای و قرمز مایل به قهوه‌ای است. عطر گیاهی شیرین نوشیدنی باعث می‌شود تا یک طعم قوی از چای گیاهی و به دنبال آن میوه‌هایی از سیب، لیمو و انگور را ایجاد کند. در مجموع، نوشیدنی انرژی زای night watch دارای طعم فوق‌العاده متعادل و شیرین گیاهی است که متفاوت از طعم همه آبمیوه‌ها است. این یک جایگزین جدید و جالب برای چای سبز با طعم منحصر به فرد است که قطعا طرفداران زیادی را پیدا خواهد کرد.

نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 0 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 9:45
برچسب‌ها : نوشیدنی,

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :