آیا بسته‌بندی نوشیدنی می‌تواند نمادی از ایده بصری برند باشد؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، اغلب برندها تنها روی محصول تمرکز می‌کنند. تأکید آنها بر طراحی و تولید محصولی است که برتری‌اش در رقابت با دیگران ثابت شود. بسته‌بندی نوشیدنی به عنوان بخشی از فرآیند برندسازی، در بسیاری مواقع مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد اما بسته‌بندی نوشیدنی واقعی – شکل و شمایل و ترکیباتش – می‌تواند عنصر تصویری مهمی‌باشد.

بطری‌ نوشیدنی ویتامین واتر

بطری‌ نوشیدنی ویتامین واتر

یکی از صنایعی که هر سال میزبان برندی جدید است، صنعت نوشیدنی است. یکی از برندهای نوشیدنی که موفق ظاهر شده و کوکاکولا آن را از سازنده‌اش، یعنی شرکت گلاسو، به قیمت ۴/۱ میلیارد دلار خریده و این بزرگترین خرید کوکاکولا تا به امروز بوده است: بطری نوشیدنی ویتامین واتر احتمالا به لحاظ بصری، جالب‌ترین بطری نوشیدنی‌ای بوده که تا کنون ابداع شده است.

این بطری‌ها مشتری را به یاد قوطی‌های دارو می‌اندازند که کنار هم روی قفسه‌ داروخانه قرار گرفته‌اند و این، دقیقا همان تصوری است که از نوشیدنی ویتامینی به انسان دست می‌دهد.

بطری‌ نوشیدنی پام واندرفول


بطری‌ نوشیدنی پام واندرفول

«پام واندرفول» هم با آب انارهای خود چنین کاری کرده است. بطری‌های آب انار پام واندرفول شبیه به هیچ کدام از همتاهای خود نیست، بلکه بسیار منحصربه‌فرد و متفاوت است.

بیلبورد برند نوشیدنی پام واندرفول

یکی از بیلبوردهای فوق‌العاده‌ی این برند، بطری آب انار را با شنلی ابرقهرمانی نشان می‌دهد. ایده کلامی‌اش هم این است: «ابرقدرت انتی اکسیدان.» به نظر می‌رسد که این شعار می‌تواند برای همیشه زنده بماند.

نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 0 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 21:59
برچسب‌ها :

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها